allecatering.pl

 Jedzenie

Samodzielne organizowanie imprez bywa skomplikowane i może przysporzyć wiele stresu i nerwów. W takich chwilach zjawia się catering firmowy – który zabierze z Twojej głowy wszelkie trudy planowania, realizacji oraz całego procesu nadzoru.

Catering firmowy

Allecatering.pl to firma cateringowa obsługująca bankiety, pikniki, festyny, rauty, konferencje i imprezy okolicznościowe. Zajmuje się całą organizowaną imprezą – od planowania, przez transport  i noclegi, a na dodatkowych atrakcjach kończąc.

Indywidualność

Charakterystyką świadczonych usług jest indywidualne podejście do każdego klienta. Menu tworzone jest pod Ciebie – możesz być wegetarianinem, weganinem, bądź trzymać się własnej diety – wystarczy, że powiesz, a wyspecjalizowani fachowcy, doskonalący swoje potrawy od lat poprzez szkolenia i praktyki przygotują je według sprawdzonych przepisów i przy użyciu najwyższej jakości składników. To wszystko podane na stołach z osobliwie dobranymi dekoracjami i zastawami.

Usługi dodatkowe

Poza elementami stricte związanymi z jedzeniem, firma poleci Ci również piękne sale zlokalizowane w samym centrum miasta oraz w jego okolicach. A jeśli będzie potrzebne nieco urozmaicenia imprezy – poleci usługi artystyczne, świadczone przez zaprzyjaźnioną firmę prowadzoną przez kreatywnych i pozytywnie nastawionych pracowników.

  • Listing ID: 170