Manicure hybrydowy na lato – inspiracje

Swój charakter, pasje, czy nastrój kobieta może równie dobrze pokazać poprzez ubiór, jak i stylizację paznokci. Inspiracje do tego, jak podkreślić to kim jesteśmy, czerpiemy bardzo często ze swojego otoczenia. Zakodowane w takim przekazie informacje bazują nierzadko na emocjach, które nauczyliśmy się przecież wiązać z różnymi kolorami. W świecie tym lakiery hybrydowe odnajdują się natomiast bardzo dobrze. Nic zatem dziwnego, że tak wiele konsumentek poszukuje wskazówek i pomysłów na wykorzystanie ich różnorodnej palety barw do wykonania wyjątkowego i eleganckiego manicure. Jednym z częściej pojawiających się motywów jest wiosna i potrzeba odświeżenia stylizacji swoich paznokci, aby przywitać nowy sezon w modzie. Temat ten może być zarówno łatwy do wykorzystania, jak i stanowić wyzwanie, gdyż niejedna kobieta oczekuje, iż jej dłonie będą wyglądały wyjątkowo. Co zatem warto wykorzystać do stworzenia wiosennego manicure? Gdzie szukać dla niego inspiracji i jak dopasować go do swoich potrzeb? O tym w kolejnych akapitach.

Inspiracje kolorystyczne – lakiery hybrydowe na lato

Gdy za oknem przyroda budzi się do życia, wielobarwne kwiaty i zieleń drzew budzą w niejednej kobiecie dobry nastrój. Wszystko to napawa optymizmem i daje możliwość czerpania inspiracji, która wkraczając w nasze życie, sprawia wiele radości i satysfakcji. Lakiery hybrydowe pozwalają na niemal dowolny dobór odcieni wielu odcieni, dlatego oferta ta (np. z kolekcji produktów Sey by Cosmetics Zone) może stanowić dobrą podstawę stylizacji paznokci z wykorzystaniem pomysłów zaczerpniętych z palety kolorów:

– kwiatów, które szczególnie podobają się danej kobiecie,

– płatków magnolii (krzew ten kwitnie właśnie w porze wiosenno-letniej i posiada kilka odmian kwiatów),

– natury (czy to w mieście, czy w parku świat wokoło staje się w szybkim tempie bardziej zielony, optymistyczny i świeży).

Motywy i wzory letnie

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w takiej sytuacji skorzystać również z asortymentu naklejek i foli transferowych ze wzorami florystycznymi. Innym popularnym rozwiązaniem jest profesjonalny nailart, czyli ręcznie tworzone stylizacje paznokci wzbogacone właśnie o różnego rodzaju precyzyjnie zrealizowane motywy. Doświadczona stylistka nie powinna mieć tu również problemu z realizacją innych pomysłów swoich klientek, co o tej porze roku oznacza między innymi:

– większą popularność motywów wykorzystujących kształty geometryczne,

– różne połączenie pastelowych kolorów,

– wzory ułożone z kryształków, cyrkonii i pyłków,

– zastosowanie topów matujących.

Najmodniejsze kolory letnie

Inspiracją do wykonania letniego manicure hybrydowego bywają bardzo często propozycje najbardziej renomowanych marek zajmujących się produkcją tego typu produktów. Korzystając z tej wiedzy, można więc stwierdzić, iż w tym sezonie warto postawić na:

– słodkie odcienie różu (Sey Amora Kiss oraz Sey Pinky Muffin),

– miętowe i fioletowe pastele (Sey Fresh Mint i Sey Blueberry Shake),

– świeże i delikatne odcienie koloru pomarańczowego, niebieskiego oraz szarego.