Oklejanie szklanego balkonu – jaką folię wybrać?

Mieszkasz w Gdańsku lub okolicach? Kupiłeś właśnie nowe mieszkanie i masz modny w tych czasach szklany balkon, ale nie wiesz jak go przyozdobić? Chciałbyś, żeby wygląd był estetyczny i pasował do reszty apartamentu, ale nie chcesz użyć brzydkich maskownic, rolet czy maty bambusowej? A może deweloper okleił już szyby, ale nie są w Twoim guście? Postaw na sprawdzony patent oklejania folią i zmień to. Folia pozwoli zapewnić Ci spokój przed ciekawskimi sąsiadami, którzy lubią zaglądać na Twój balkon. Dzięki niej będziesz mógł spokojnie wypić kawę na swoim tarasie. Nie będziesz dłużej musiał ukrywać się w salonie czy sypialni. Oklejanie folią to nowoczesne rozwiązanie, które ma na celu zwiększyć Twój komfort życia. Zapewni Ci ona długą ochronę przed światem zewnętrznym. To, jaką folię wybrać, zależy tak naprawdę tylko od Ciebie i Twojego gustu. Dostępna folia mleczna w Gdańsku ma różne wzory i rozmiary. Nie czekaj, sprawdź ofertę oklejania folią matową.

Oklejanie folią – właściwości

 • Folia mleczna w Gdańsku to produkt wysokiej jakości. Zastosowane w niej składniki pozwalają na używanie jej przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne. Wilgoć, woda, mróz czy deszcz są jej niestraszne. Nic jej nie ruszy.
 • Luksus i wygoda to zalety foli matowej, którą możesz dostać w Gdańsku. Kontroluje ona przepuszczanie światła w sposób naturalny. Pozwala to na równe oświetlenie Twojego balkonu. Nie będziesz siedział po ciemku, gdy na niebie będzie słońce. Czytanie książki będzie bardzo miłe i przyjemne.
 • Kolacja na balkonie? To nie problem. Z folią matową produkowaną w Gdańsku zapewnisz sobie i swojej rodzinie pełną dyskrecję podczas wspólnych posiłków.
 • Redukcja promieniowania UV to kolejna świetna zaleta foli mlecznej z Gdańska dla Twojego zdrowia. Jest doskonałym wyborem ze względu na ochronę Ciebie i Twoich bliskich.
 • Folia matowa zapewnia również bezpieczeństwo. Gdy stłuczesz niechcący szybę na balkonie, folia ochroni Cię przed odłamkami!
 • Nie występują przebarwienia na tym produkcie. Słońce jej nie szkodzi. Trwałość to nawet 10 lat.
 • Folia szroniona w Gdańsku to jeden z lepszych produktów do oklejania odporny na ścieranie. Oleje czy smary nie stanowią dla niej problemu. Wystarczy, że dobrze wyczyścisz ją miękką szmatką albo użyjesz delikatnego środka do okien.
 • Winylowa warstwa chroniąca szybę zapewni także ochronę przed wszelkimi zarysowaniami.
 • Szyby z folią mleczną w Gdańsku nie nagrzewają się podczas gorących dni. Możesz być spokojny o to, że podczas upału szyby nie popękają od wysokiej temperatury.
 • Folia matowa nie niszczy szyb. Usuwanie jej jest bardzo łatwe. Klej jest zrobiony tak, żeby nie pozostawiał kawałków foli oraz nie pozwalał na rozdarcie jej podczas odklejania.
 • Podczas montażu nie musisz zdejmować szyb. Łatwa instalacja to duża zaleta foli matowej. Klej kanalikowy nie pozwala na powstawanie bąbelków powietrza pomiędzy folią a szybą. Aplikować ją możesz według uchwytów, które trzymają szyby. Wszystko zależy od Ciebie.
 • Możesz stosować folię mleczną w wewnątrz. Nie jest to problemem. Folia ta będzie podkreślać nowoczesny styl Twoich mebli.

Oklejanie folią – design

W ofercie możesz sprawdzić także folię z ornamentem lub w popularne pasy. Folia nie zawsze musi być na całej powierzchni szyby. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz mieć oklejone szyby całościowo. Konkretne wzory wycięte w folii to także żaden problem. Przeznaczone do tego są specjalne plotery umożliwiające dokładne cięcie każdego wzoru, jaki sobie wymarzysz. Możesz dopasować swój nowy wzór do stylu, jaki Ci pasuje. Ramka dekoracyjna świetnie prezentuje się na eleganckich balkonach. Nawet jeśli znudzi Ci się dany wzór, możesz bez problemu go odkleić i zamówić nowy. Tym sposobem zmienisz szybko wystrój swojego wnętrza. Folie szronione dostępne w Gdańsku nadają się również na szyby mebli czy drzwi. Wypróbuj ich zalety i ciesz się ich elegancją. Oszczędzaj swoje pieniądze. Dzięki oklejaniu folią nie musisz kupować gotowych drogich szyb matowych. Folia jest dużo tańsza!